מקצועני הפרגולות

פרגולות למרפסות

פרגולות למרפסות

פרגולות למרפסות

פרגולות למרפסות משמשות כפתרון נוח, פשוט ויפה לצורך שימוש במרפסות גם בקיץ כשמאוד חם בחוץ ולעיתים גם החורף כשיורדים גשמים.

פרגולות למרפסות יכולות להיות עשויות מעץ מלא או לחילופין להיות עשויות ממתכת או משילוב מתאים ומדויק של מתכת ועץ לפי בחירה שלכם.

פרגולות למרפסת מעץ יהיו מורכבות בדרך כלל עם 4 רגליים וגג לעומת פרגולות למרפסת ממתכת שיש להם אפשרות גם להיות תלויות על הקיר. 

בניית פרגולות מעץ למרפסות יכולות להשתלב בכל מרפסת לפי תכנון מדויק והן יכולות להוסיף הרבה יופי למרפסת שלכם.

בחירת פרגולה למרפסת שמש

מאחר ויש היום כל כך הרבה סוגים של פרגולה למרפסת שמש מומלץ מאוד לפני בחירת פרגולה למרפסת שמש להתייעץ עם איש מקצוע שמבין בתחום על מנת שתוכלו להתאים את הרצונות שלכם לתנאים של המרפסת ולפרגולות המוצעות למכירה.

באופן כללי, תכנון פרגולה מעץ למרפסת שמש יכולה להיות פרגולה קבועה או להיות פרגולה שניתנת להזזה על ידי לחיצת כפתור או על ידי שלט. 

ניתן לבחור צבעים ועיצובים שונים או מיוחדים עבורכם תוך התאמה של הפרגולה למרפסת שמש.

פרגולה למרפסת שמש יכולה לעיתים קרובות לכסות ממש את כל המרפסת ולספק לכם את ההגנה המרבית ממזג האוויר.

 

פרגולות למרפסת שמש- מחירים

בהזמנת פרגולות למרפסת שמש מחירים משתנים מאוד לפי הצורך והבחירה שלכם.

קודם כל, גודל המרפסת ובעיקר גודל הפרגולה שאתם רוצים משפיע על המחיר ולכן חשוב למדוד את המקום בו אתם מעוניינים להתקין את הפרגולה למרפסת לפני שאתם מבקשים הצעות מחיר מבעלי מקצוע בתחום.

בקניית פרגולות למרפסת שמש המחירים משתנים גם בהתאם לסוג הפרגולה. פרגולה שעשויה ממתכת תהיה בעלות יותר גבוהה מפרגולה שעשויה מעץ.

בנוסף, בפרגולות למרפסת שמש המחירים ישתנו בהתאם לבחירה בפרגולה קבועה או חשמלית, כאשר פרגולה שמופעלת באופן חשמלי תהיה יותר יקרה מפרגולה קבועה.

באופן כללי מומלץ מאוד לבקש מאנשי מקצוע בתחום כמה הצעות מחיר לפני קניית פרגולות למרפסת שמש והמחירים יכולים להשתנות בין מקום למקום.

חשוב לוודא שעבודת ההתקנה של הפרגולה תעשה בצורה מקצועית מאוד ועדיף שתינתן לכם אחריות מלאה מראש על הפרגולה ועל ההתקנה שלה וככה תוכלו לבטוח יותר באיש המקצוע שאתם רוכשים ממנו את הפרגולה.

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם: